У Луганській області засудили бойовика батальйону “Призрак”

У Луганській області бойовику батальйона “Призрак” судом призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки, передає прокуратура Луганської області.

"...Сєвєродонецьким міським судом громадянина засуджено за участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування РФ (ч. 2 ст. 260 КК України) та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки", - йдеться у повідомленні.

Встановлено, що у квітні 2014 року мешканець Сєвєродонецька брав участь у діяльності так званої “охорони громадського порядку” в підрозділі “Призрак”. Виконуючи вказівки “керівництва”, він ніс службу на одному з блокпостів, де виконував контрольно-пропускні функції: перевіряв документи та з’ясовував мету прибуття на територію формування. Крім того, до його обов’язків у складі підрозділу входило здійснення пристрілки автоматичної зброї, повідомили у прокуратурі.

Засуджений повністю визнав свою вину, сприяв слідству та надав свідчення про інших учасників незаконних збройних формувань, повідомили у пресслужбі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Луганській області.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення