У Луцьку на хабарі затримано керівника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції

Працівники центрального апарату Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції викрили та затримали виконуючого обов'язки начальника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції. Чоловік був викритий у вимаганні та отриманні хабара за непритягнення до відповідальності працівника поліції. Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Працівники центрального апарату Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції отримали оперативну інформацію про причетність очільника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції до корупційної діяльності.

38-річний полковник поліції за непритягнення співробітника обласної поліції до кримінальної відповідальності вимагав три тисячі доларів США.

За зібраними матеріалами Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції детективами Головного слідчого управління Нацполіції було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України.

Виконуючого обовя'зки начальника Волинського Управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України було затримано в порядку ст.208 КПК України, за підтримки та процесуального керівництва Генеральної Прокуратури України, бійцями відділу швидкого реагування Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції відразу після одержання ним хабара. Найближчим часом поліцейському оголосять підозру та оберуть міру запобіжного заходу.

«Працівник Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України має бути взірцем для всіх поліцейських, а у разі протиправних дій – нести відповідальність за всією суворістю закону, без жодних виключень», - підкреслив начальник ДВБ НПУ генерал поліції третього рангу Євген Коваль.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення