Вчора, 18 березня, у Львові зазнав ураження електрострумом 27-річний чоловік. Про це інформує Варта 1
Під час виконання монтажних робіт на розподільчій електростанції за адресою Кут Курмановича-Д. Апостола – 27-річний диспетчер ПП “Арт-Енерго” був уражений електрострумом (6 кВ) та отримав термічні опіки обличчя, а також верхніх і нижніх кінцівок.
За інформацією із медичного закладу, опіки становлять 35% тіла (1-4 ступінь). Чоловік госпіталізований у восьму міську лікарню. Його стан важкий.
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00