81-річний львів’янин помер від отриманих травм внаслідок падіння з вікна лікарні. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області
Сьогодні, 12 червня, об 11.15 до поліції надійшло повідомлення про те, що з вікна лікарні на вулиці Миколайчука випав чоловік.
Правоохоронці попередньо встановили, що 81-річний львів’янин, прийшов у лікарню, піднявся на дев’ятий поверх, відчинив вікно у коридорі та з невідомих причин випав з нього. Від отриманих травм він помер на місці події.
Тіло чоловіка скеровано на експертизу.
Поліцейські встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55