У Львові на хімзаводі стався вибух

На хімзаводі у Львові напередодні ввечері стався вибух. Вибухова хвиля вибила вікна в будівлі, постраждалих немає. Про це у вівторок, 4 серпня, повідомляє ТСН.

Зазначається, що вибух прогримів близько 7 вечора. При цьому загоряння не було, але диміло.

Найближчі будинки від заводу розташовані всього за сотню метрів. Люди, які там живуть, сильно злякалися.

Постраждалих у результаті вибуху немає. Лише вибуховою хвилею в будівлі заводу вибило кілька вікон. У службі безпеки підприємства говорять про розрив обладнання. За попередньою інформацією, це сталося через зношеність металу.

Свідки розповідають, що відразу після вибуху на завод не впускали ні поліцію, ані рятувальників, оскільки це - приватна територія. Лише згодом екстрені служби все-таки змогли потрапити всередину і оглянути місце вибуху. Рятувальники заявляють, що жодної небезпеки для людей зараз немає.

"За зовнішніми ознаками не було виявлено горіння. Одна зі стінок компресора не витримала тиску, через це стався вибух. Співробітниками ДСНС були проведені заміри небезпечних хімічних речовин. Небезпечних речовин не виявлено. Для людей жодної шкоди немає", - заявив заступник начальника Сихівської державно-пожежно рятувальної частини Роман Типа.

За словами рятувальників, нічого небезпечного на хімзаводі не виробляли. Там тільки заправляли кисневі балони, які використовують в лікарнях.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення