У Сихівський відділ поліції 6 листопада за допомогою звернувся 29-річний львів’янин. Заявник повідомив, що близько 16:30 год. на вул. Стрийській у його 14-річної сестри невідомий чоловік зняв з руки золотий перстень. Про це повідомляє Варта 1
Під час слідчо-розшукових дій поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 39-річний мешканець Львова.
Його затримано в порядку ст.208 КПК України та повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до чотирьох років позбавлення волі.
Невдовзі грабіжнику суд обере міру запобіжного заходу, досудове розслідування триває.
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51