Перший випадок коронавірусу підтвердили у Львові, повідомив мер міста Андрій Садовий у п'ятницю, 20 березня.
"Є перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус COVID-19 у Львові (житель Львова, 1950 р.н. 13 березня повернувся з Німеччини). Інформація від головного лікаря інфекційної лікарні. Позитивний результат підтвердили дві приватні лабораторії у Львові і Києві. Матеріали надіслані до Центру громадського здоров'я України", - написав він.
Хворого госпіталізують в інфекційній лікарні. Інформація передана правоохоронним органам для подальшого реагування.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55