У Львові на вулиці Стрийській чоловіку стало погано і він помер. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали та публікують відео. Надзвичайний випадок стався 11 листопада.
Очевидці розповіли, що пішохід йшов тротуаром. В якусь мить чоловіку стало зле.
Люди, що були поруч, викликали швидку медичну допомогу. На виклик оперативно приїхали фельдшери, які провели серцево-легеневе реанімування. Попри усі старання, чоловіка врятувати не вдалось.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55