У Львові автомобіль "швидкої" потрапив в ДТП. Аварія сталася сьогодні, 15 листопада, близько четвертої ранку на вулиці Стрийській.
"Як попередньо встановили правоохоронці, 56-річний водій карети швидкої медичної допомоги не впорався з керуванням та скоїв наїзд на огорожу підземного переходу", – повідомляють в поліції.
Для надання допомоги в лікарню доставили двох пасажирів автомобіля – 42-річну жінку та 64-річного чоловіка. Їх діагнози уточнюються.
Зараз правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55