У Львові у приватному житловому будинку через витік газу стався вибух, загинув господар будинку, його дружина у тяжкому стані перебуває у лікарні
Про це повідомляє департамент цивільного захисту облдержадміністрації.
За інформацією департаменту, 25 серпня у Львові в приватному житловому будинку стався вибух газу, внаслідок якого виникла пожежа.
Під час гасіння пожежі виявлено тіло 76-річного власника будинку. Його 71-річну дружину у тяжкому стані з діагнозом "отруєння продуктами горіння" госпіталізовано до реанімації 8-ї міської клінічної лікарні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55