У Львові в міському парку діти знайшли рештки людської ноги. Школярі гуляли і серед купи сміття натрапили на кістки. Не розгубилися – зателефонували в поліцію. На місці перебувають правоохоронці.
Про це сайт "Сьогодні".
Парк розміщується недалеко від центру Львова. В околицях є особняки. Школярі, які недалеко живуть, гуляли в парку, полізли на стихійне звалище будівельного сміття і там знайшли рештки людських ніг.
Коли поліцейські прибули на місце, окремо знайшли тулуб, тепер шукають голову і руки. Копи зазначають, що кістки лежать там уже давно.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55