У Львові вночі у під’їзді знайшли маленького хлопчика

У Львові 7 червня, близько 3 години ночі до поліції надійшло повідомлення від небайдужих львів’ян про те, що у під’їзді одного з будинків на вулиці Виговського у Львові без супроводу дорослих блукає маленьких хлопчик. Про це повідомляє місцева поліція.

Патрульні поліцейські, що прибули на місце події, виявили трирічного хлопчика, який стукав у двері сусідів та плакав. Правоохоронці встановили, що хлопчик перебував вдома сам, але прокинувся і, не побачивши маму, пішов її шукати. Малюка, живого та неушкодженого, передано матері.

Ювенальні поліцейські відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції разом з соціальними працівниками відвідали сім’ю та провели з батьками профілактичну бесіду про неприпустимість таких дій. Вирішується питання про притягнення батьків до відповідальності за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративна правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення