У Львові водій маршрутки №31 вигнав з автобуса медика, ветерана АТО, бо "він не заплатив 7 гривень". Про це у соціальних мережах написав Віктор Гончарук.
Чоловік зауважує, що він зайшов у салон маршрутки в масці та хотів здійснити пільговий проїзд. Проте водій маршрутки вигнав його з автобуса, мовляв усі пільги Садовий та ЛОДА скасували.
Потерпілий зауважує, що він працює фельдшером екстреної медичної допомоги та їхав на роботу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55