У Львові з підозрою на коронавірус госпіталізували уже 24 людини. Про це повідомив офіційний телеграм-канал Львівської міської ради.
Наразі хворі перебувають в інфекційній лікарні Львова. З них 12 – це жителі Львівської області, інші – львів`яни.
Крім того, Львівська ОДА прийняла рішення про запровадження більш суворих карантинних заходів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55