У Львові пенсіонерка отруїлась засобом від бліх, який випадково випила. Про інцидент повідомляє телеграм-канал "Типовий Львів".
Відомо, що потерпілій "експериментаторці" 71 рік. Наразі її життю вже ніщо не загрожує.
"Вона думала, що блохи всередині", - йдеться в іронічному дописі.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55