У Маріуполі помер двомісячний хлопчик, який хворів на COVID-19. Це наймолодша жертва коронавірусу в Україні.
Про це повідомляє сайт "Сьогодні".
Меддиректор лікарні №4 Серветник Андрій розповів, що у дитини були супутні захворювання, які вплинули на хід хвороби.
"Дитина знаходилася на лікуванні в соматичному відділенні і знаходилася щодо питання вирішення соматичних проблем. Дитина мала ускладнення, які не пов'язані з ковідом, але які вплинули на його перебіг", – сказав він журналістам.
Немовля померло через добу після госпіталізації. За словами медика, хлопчика намагалися врятувати, проте його стан швидко погіршувався. Він загинув від COVID-19 з ускладненням двосторонньої пневмонії.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55