Інцидент стався після того, як поліцейські зупинили водія за порушення правил
У Маріуполі співробітники патрульної поліції, які зупинили водія за порушення правил, стали свідками незвичайного "шоу", яке влаштував 24-річний хлопець – не бажаючи платити штраф, він спалив автомобіль, на якому їхав.
Як з'ясувалося в ході перевірки, у молодика ніколи не було водійських прав. Здавати аналізи на вміст алкоголю в крові він відмовився і, поки копи оформляли протокол, вирішив спалити свій автомобіль.
Поліцейські кинулися гасити вогонь власними силами – у машині був встановлений газовий балон. На щастя, загасити полум'я їм вдалося досить оперативно, і вибуху не сталося.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55