У Маріуполі знайшли рештки мамонта. Про це повідомив керуючий справами міськради Маріуполя Олександр Кочурін.
Минулими вихідними на території Маріуполя археологи знайшли фрагменти кісток мамонта.
О.Кочурін в драмтеатрі на зустрічі з працівниками культури та народної творчості повідомив, що маріупольські археологи виявили фрагменти кісток мамонта.
За словами А.Кочуріна, археологи випадково знайшли бивень і частини кісток ноги мамонта. Вони пролежали в землі більше 1 млн років. Фрагменти кісток були знайдені на глибині 2 м нижче рівня моря і 30 м нижче рівня землі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55