У мера Чернігова Владислава Атрошенка діагностували коронавірус. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на допис мера у соцмережі Facebook.
"Шановні чернігівці, повідомляю вас, що захворів на Covid-19. Бажаю здоров’я вам та вашим рідним, бережіть себе", – написав мер.
Нагадаємо, що 29 вересня коронавірус виявили у п’ятого президента України - Петра Порошенка.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55