У суботу в окупованому Донецьку відбулася велика НП – вибухнув склад боєприпасів бойовиків самопроголошеної ДНР.
Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Ліга.
Видання стверджує, що мав місце вибух на складі, який знаходиться біля заводу хімічних виробів.
Жителі Донецька розповіли журналістам, що інцидент стався напередодні ввечері, приблизно о 20:00.
Даних про жертви серед місцевого населення в даний момент немає, однак видання пише, що є відомості про загибель близько сотні бойовиків. Сепаратистські ЗМІ з приводу цього інциденту поки мовчать.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55