У мережі виклали фото двійників Путіна

Нагадаємо, що сьогодні, сьомого жовтня, святкує день народження головний диктатор і шовініст XXI століття. Сьогодні Путіну виповнилося 66 років.

Російський президент відомий не тільки жорстокою політикою по відношенню до інших держав, а й безглуздими конфузами і численними двійниками, які час від часу випливають на публіці на різних заходах.

Так, за 18 років президентства Путін зміг знайти достатню кількість двійників, які замінюють його на публічних заходах. Крім цього, в мережі звертали увагу, що практично одночасно в різних місцях випливали Путіни.

Такий конфуз стався під час недавнього військово-морського параду в Санкт-Петербурзі, де Путін був з плямами на обличчі і мало схожий на себе.

За словами адвоката Миколи Полозова, який звернув увагу на двійника, все «Путіни» один від одного трошки відрізняються: одні за віком, інші – за кількістю ботокса в організмі.

Двійників Путіна суспільство виявляє не тільки за допомогою зовнішності. Відомо, що російський президент вільно володіє німецькою мовою, адже довгий час він працював в НДР за завданням керівництва КДБ.

Але часто на офіційних заходах випливає двійник, який абсолютно не говорить німецькою і просити допомоги у перекладачів. Аналогічний скандал стався в день, коли Путін поїхав до Австрії на весілля глави МЗС європейської країни.

Про двійників Путіна нещодавно також висловлювалася експерт Валентина Віттрок. Вона зазначила, що факт наявності «клонів Путіна» очевидний і пояснила, що зовні вони відрізняються не тільки від оригіналу, але і друг від друга.

Скажімо, по руках – у одного з двійників – бурят за національністю – пальці товсті, як «сардельки». А якщо придивитися до розташування і формі зморшок, мочок вух, які у всіх людей різні, як відбитки пальців, то можна побачити різницю між клонами.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення