У мережі висміяли почесного любителя Путіна, – фото

Знімок опублікував у своєму Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смірнов. Фотографія була зроблена під час святкування 85-річчя народного артиста СРСР, режисера театру і кіно, актора Марка Захарова.

На знімку легенда радянського кіно з келихом шампанського в руках стоїть поруч з російським президентом, – інформує Політіко.

Ця фотографія нагадала інтернет-користувачам про відомий фільм «Убити дракона», режисером якого виступав Захаров. Цей фільм розповідав про повалення жорстокого диктатора Дракона, який століттями царював в одному місті.

«Так буває, дракон привітав режисера фільму «Вбити дракона», – згадали в коментарях про відому картину Захарова. «- І ви терпите? – Ми звикли. – До дракона можна звикнути?», – провели користувачі аналогію між фільмом Захарова і сьогоднішнім путінським режимом в Росії.

Захаров давно відомий своєю симпатією до Путіна. Раніше він навіть виступав довіреною особою партії «Єдина Росія».

До цього в Росії помітили «сигнали», які символізують про відставку президента Володимира Путіна. Про це повідомив письменник і публіцист Дмитро Биков.

«Деякі запитують: навіщо він все це говорить, явно підставляючись під глузування? Відповідаю: надсилається два сигналу. Народу – що прем’єр все розуміє, начальству – що не змінить. Посилати ці сигнали треба для того, щоб зберігалася можливість стати наступником. І такі шанси у Медведєва є – саме тому, що це звучить дуже вже смішно», – зазначив він.

У той же час Биков уточнив, який сценарій вважає «ще смішніше».

«Ще смішніше, якщо його власним наступником в 78 років стане Путін, але це малоймовірно», – підкреслив він.

Більш того, письменник стверджував, що сценарій з наступником на виборах в 2024 році є найбільш «м’яким» для Росії.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення