У мережі з'явився невідомий лист принцеси Діани синам (фото)

Дворецький принцеси Діани Пол Баррел поділився раніше невідомим її листом. Леді Ді написала про любов до своїх синів - Вільяма і Гаррі. Фото записки і знімок Діани з хлопчиками Баррел виклав в Instagram.

"Це слова матері про безумовну любов, які також доречні сьогодні, як і тоді, коли вона писала їх більш як 24 роки тому", - так підписав фотографії британець.

Він зазначив, що публікує тільки частину записки, але з найголовнішими і найважливішими словами: "Я до смерті люблю своїх хлопчиків і сподіваюся, що посіяне мною насіння проросте і принесе необхідну силу, знання і стабільність".

Баррел також додав, що принцеса найбільше на світі хотіла б, щоб її діти були щасливі.

Таким чином дворецький підтримав рішення принца Гаррі та його дружини Меган Марк відмовитися від королівських обов'язків і залишити двір.

"Учора я знайшов лист, який принцеса написала мені багато років тому, і один рядок вискочив з аркуша. На ньому від руки написано: "Я б дивилася вперед, і сміялася, і любила, і жила". Я відчуваю, що це відповідні слова, щоб побажати Меган, Гаррі і Арчі всілякого щастя в Канаді і за її межами", - поділився в соціальній мережі Пол Баррел.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення