У мешканців Івано-Франківська, які повернулися з Іспанії, підозрюють коронавірус

В Івано-Франківську обласну інфекційну лікарню з підозрою на коронавірус доставили двох місцевих жителів. Про це повідомляє "Фіртка".

"Хворі не важкі, вони ізольовані, вони обстежуються, але не вимагають штучної вентиляції легенів. Це підозра, тому що вони повернулися з Іспанії з температурою. Ми зібрали всі аналізи. Відправили в лабораторний центр. Ми діємо згідно з алгоритмом", – розповіла заступник головного лікаря Любов Андрусишин.

Відзначимо, в інфекційній лікарні Івано-Франківська працює "гаряча лінія", на яку можуть звертатися прикарпатці, які повернулися з країн, де поширюється коронавірус: 099-544-83-32.

Нагадаємо, сьогодні, 13 березня, в Україні зареєстровано першу смерть через коронавірус. Померла 71-річна жінка в Житомирській області. 12 березня у неї був зафіксований лаболаторного підтверджений випадок COVID-19. Госпіталізували її в критичному стані.

У свою чергу голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук закликав буковинців, які нещодавно повернулися з країн, де був виявлений коронавірус нового типу, самоізолюватись.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення