В онкохворого житомирянина вкрали 50 тисяч гривень на лікування. Пограбування сталося у ніч на 20 квітня, на залізничному вокзалі. Крадія затримали у Вінниці. Про це повідомляє відділ комунікації поліції області.
«56-річний приїхав до Вінниці лікувати рак. На залізничному вокзалі, в кімнаті очікування незнайомець вкрав у нього сумку з грошима та банківськими картками. Патрульні поліцейські розшукали крадія. Ним виявився 39-річний житель Києва. Чоловік вже встиг витратити частину вкраденого. 15 тисяч гривень пустив на розваги», - йдеться в повідомленні.
Затриманому оголосили про підозру. Чоловікові загрожує до 3 років ув'язнення.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55