У харківському метро помер чоловік. Про це повідомляє місцева поліція.
За даними відомства, інцидент стався сьогодні близько 15:00 на станції метро "Університет".
"Правоохоронці з'ясували, що 74-річному громадянину стало погано. Точну причину смерті встановлять медики. Проводиться перевірка", – розповіли в поліції Харківської області.
Нагадаємо, під Харковом в покинутому будинку знайшли тіло чоловіка з порізаним обличчям.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55