У Київському метрополітені рух поїздів було тимчасово призупинено через падіння пасажира на колії. Про це повідомляє LB.ua.
Інцидент стався на Святошинсько-Броварській (червоній) лінії метро. Станом на 11:50 рух поїздів здійснюється в нормальному режимі.
Подробиці інциденту поки не повідомляються. Інформації про стан пасажира поки немає.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55