У столиці на метро "Вокзальна" людина впала на колії.
Як повідомили у київських телеграм-каналах, було зупинено рух на всій червоній гілці, а пасажирів висадили із поїздів. За словами очевидців, вже за 7 хвилин рух відновили.
Пасажири розповіли, що жінка стрибнула просто перед поїздом. Вони переконані, що це була спроба самогубства.
Жінку забрала "швидка". Пасажирці на вигляд років 60-65.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55