На станції Вокзальна київського метрополітену сьогодні вдень стався інцидент – жінка впала на ескалаторі і втратила свідомість.
Про це повідомляє dtp.kiev.ua.
– НП у київському метрополітені на станції Вокзальна…На ескалаторі впала жінка, поки без свідомості, – йдеться у повідомленні.
Підйом пасажирів на ескалаторі був припинений.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55