Грип продовжує забирати життя українців- у Миколаєві від ускладнень хвороби померла молода жінка. Про це повідомляють "Миколаївські новини".
Як розповіли в Миколаївському обласному лабораторному центрі МОЗ, хворій був усього 31 рік. До обласного Центру лікування інфекційних хвороб жінку привезли у важкому стані – хвороба протікала блискавично. Дослідження підтвердили у пацієнтки грип А1.
Крім того, кожного дня в Миколаєві фіксують усе більше хворих – епідемічний поріг уже перевищено.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55