У Миколаєві чиновники «нагріли руки» на лічильниках тепла

Зухвалу схему розтрати та привласнення бюджетних коштів за участю КП «Миколаївоблтеплоенерго» викрито на Миколаївщині. Сума збитків становить понад 3 млн гривень. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Миколаївської області.

«Прокуратурою Миколаївської області спільно з Управлінням Служби безпеки України виявлено факти розтрати бюджетних коштів обласним комунальним підприємством «Миколаївоблтеплоенерго». Попередня сума збитків становить понад 3 млн гривень», - зазначається у повідомленні.

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

У рамках вказаного провадження слідчими СБУ в Миколаївській області перевіряється причетність службових осіб ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», які діяли в інтересах одного із приватних підприємств м. Києва, до розтрати та привласнення бюджетних коштів.

Йдеться про те, що у період 2015-2016 років службові особи підприємства уклали договір підряду на проведення робітниками приватного підприємства м. Києва робіт, пов’язаних з встановленням понад 300 одиниць вузлів обліку теплової енергії, їх монтажем та налагодженням, встановлення в зазначених обчислювальних вузлах модулів передачі даних GSM/GPRS та виконання інших робіт.

У вищевказаний період часу працівники приватного підприємства м. Києва перелічені роботи не виконали, а службові особи «Миколаївоблтеплоенерго» незаконно перерахували кошти у загальній сумі понад 3 млн гривень на адресу цього приватного підприємства, чим завдали матеріальну шкоду.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення