На території військового містечка від ураження електрострумом загинув працівник Квартирно-експлуатаційного відділу м.Миколаєва. Про це повідомляє Управління Держпраці у Миколаївській області.
"За попередньою інформацією, чоловіка 1957 р.н. уразило електричним струмом від трансформаторної підстанції. У результаті події він помер", - йдеться у повідомленні.
Причини та обставини події з’ясовуються комісією зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, утвореної відповідно до наказу Управління Держпраці у Миколаївській області.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55