Рятувальники ліквідували пожежу у пасажирському потязі "Київ-Херсон", що сталася поблизу Миколаєва.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Миколаївській області у Facebook.

"Повідомлення про пожежу надійшло о 21:25. Горів задній відсік тепловоза потягу "Інтер-Сіті", який прямував із Києва до Херсона. Площа займання складала 6 квадратних метрів", - інформували рятівники.
9 пасажирських вагонів довелось відчепити від тепловоза. У них перебувала 71 людина, зокрема 60 пасажирів.
Через півгодини пожежу повністю ліквідували: наразі встановлюють причини займання, жертв та постраждалих немає.
Згодом потяг відправили до кінцевої станції Херсон.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55