У морг Дніпропетровська доставили тіла 7 невпізнаних бійців

 34.ua

Ще 11 невпізнаних бійців поховали на Краснопільському кладовищі. На цьому кладовищі провели в останню путь воїнів 250 Невідомих. 95 з них упізнали за допомогою ДНК-експертизи і перепоховали в рідних краях. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.Останній бій солдати, з якими сьогодні прощалися, взяли в Донецькому аеропорту, Шахтарську, Дебальцеве, Чорнухине, Сніжному і Логвинове. Візуально впізнати хлопців неможливо. Тому у них взяли зразки ДНК, які помістили в єдину базу.

«Люди приходять в експертно-криміналістичний центр МВС України і здають зразки. Ці дані вносять в базу, щоб знайти збіг з ДНК одного з невідомих бійців», - пояснила начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Федорчук.

У морг Дніпропетровського бюро судмедекспертизи продовжують надходити тіла. За минулий тиждень - 7 невпізнаних воїнів. Вони загинули в різний час, але знайти і доставити із зони бойових дейстие їх змогли тільки зараз.

«Це герої, які захищали нашу країну в Донецькій і Луганській областях. Наш обов'язок перед ними - зберігати той хиткий і крихкий світ, який встановився зараз. Ми повинні пам'ятати подвиг воїнів, що поклали життя за Україну», - сказав заступник голови Дніпропетровської ОДА Гліб Пригунов.

За час бойових дій на Донбасі на Краснопільському кладовищі попрощалися з 250 невідомими бійцями. 108 з них вже змогли впізнати за допомогою ДНК-експертизи, 95 - перепоховали на рідній землі за проханнями родичів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення