У Москві дівчина вижила після падіння з 16 поверху. Про це пише Mash.
За даними телеграм-каналу, дівчина зірвалася з вікна будинку №20 по Новокосинській вулиці. Вона приземлилася на засніжений козирок під'їзду.
Постраждалу госпіталізували. Через те, що документів при ній не було, правоохоронці встановлюють її особу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55