У четвер, 9 квітня, в Москві біля посольства Словаччини в будівлі бізнес-центру на 2-й Брестській вулиці стався вибух.
Про це повідомляє Telegram-канал Baza.
За попередніми даними, на 9-му поверсі будівлі було видно задимлення і вибиті всі стекла. Повідомляється, що вибух стався в бойлерній - вибухнув котел. Почалася пожежа, але її швидко загасили.
За непідтвердженими даними є постраждалі, серед них 12-річна дівчинка.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55