У Волині привітали мешканців із Днем закоханих, зобразивши серце в небі. Фото у Facebook опублікувала Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ".
З нагоди свята Дня святого Валентина, у небі на луцьким аеродромом з'явилося серце – символ кохання.
"Наші рідні севастопольсько-волинські соколи зі складу 204-ї Севастопольська БрТА ім. Покришкіна, яка дислокується на Луцькому військовому аеродромі, передають усім закоханим лучанам, лучанкам, волинян найщиріши вітання", - пишуть в соцмережі.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55