У Нігерії напали на села: десятки жертв

У нігерійському штаті Кацина озброєні бойовики вбили 47 осіб під час атаки на кілька сіл, повідомляє Reuters.

У цьому регіоні періодично відбуваються зіткнення між представниками племені фулани, які займаються тваринництвом, і низкою громад, які займаються сільським господарством. Бойовики напали в районах сіл Дутсінма, Данмуса і Сафана між 12:30 і близько 3:00 ночі неділі.

У район були відправлені загони поліції, нігерійської армії, військово-повітряних сил Нігерії, цивільної оборони та департаменту державних служб.

Як повідомляє Сіньхуа, військові запобігли нападу невідомого угруповання на одне із сіл у штаті Кацина, ліквідувавши кількох бойовиків.

Також повідомляється, що пізніше військові ліквідували кілька десятків бойовиків угруповання "Боко харам".

"Офіційний представник міністерства оборони Нігерії повідомив про те, що військовий загін, який базується в північно-східній частині, напередодні вступив в перестрілку з бойовиками "Боко харам" в районі Гуджба в штаті Йобе, в результаті якої було знищено десятки членів угруповання", - йдеться в повідомленні.

Пізніше в тому ж районі стався ще один бій, в результаті якого були ліквідовані 10 бойовиків. Як стверджується, з боку військових минулося без втрат.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення