Щонайменше 15 людей загинули під час вибуху на ділянці нафтопроводу в передмісті столиці Нігерії - міста Лагос. Про це повідомляє місцеве видання Vanguard.
Зазначається, що поранення отримали ще 60 осіб, в основному учениці з коледжу для дівчаток. Вибухом зруйновані близько 50 будинків, включаючи сам коледж і готель. Без житла залишилися понад 200 осіб.

Влада поки не встановила причину вибуху і його епіцентр. Компанія-оператор нафтопроводу спростувала інформацію про самовільну врізку в трубу для несанкціонованого відбору палива.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55