Чоловік з пістолетом пограбував ломбард в Нікополі Дніпропетровської області. Про це повідомили в правоохоронних органах.
Увечері 25 лютого озброєний пістолетом невідомий чоловік увійшов до приміщення ломбарду. Там він під загрозою застосування зброї відібрав у працівника ломбарду два золотих ланцюжки і зник з місця злочину.
Поліція почала досудове розслідування по ст. 187 КК України (розбій).
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55