В Інституті енергетичних технологій, на півдні Норвегії, стався витік радіоактивного йоду. Про це пише видання "Sky News".
В Інституті зазначають, що витік радіоактивного йоду стався "через технічний збій при обробці палива в реакторному залі". Відразу всі працівники об'єкта були евакуйовані.
Відзначається, що в даний час витік вже ліквідований. Керівництво інституту ініціювало розслідування причин інциденту.
Відомо, що реактор Інституту енергетики розташований близько до кордону зі Швецією. У свою чергу в Швеції повідомили, що вони не зафіксували жодного випромінювання після витоку йоду.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55