У Пакистані молода дружина бажаючи отруїти чоловіка, вбила 15 людей

 Канал 24

У Пакистані затримали жінку, яка намагаючись вбити свого чоловіка, отруїла отруйним молоком 27 людей, 15 з яких загинули.

Про це повідомляє Daily Pakistan.

Інцидент трапився в місті Музаффаргарх в штаті Пенджаб. 21-річну Асію Бібі кілька днів тому проти її волі видали заміж за Амджада Лашарі, у той час, як дівчина була закохана в його двоюрідного брата по імені Шахід.

Асія була незадоволена шлюбом, сварилася з чоловіком і навіть повернулася до батьківського дому. Проте рідні відправили її назад до чоловіка. В якості помсти молода дружина вирішила вбити Амджада,– йдеться в повідомленні.

Повернувшись, Асія додала в молоко чоловіка отруту, але з якихось причин він відмовився пити. Згодом, свекруха випадково приготувала лассі (індійський напій) з отруєного молока і пригостила ним гостей. В результаті під час вечері отруїлися 27 осіб, 15 з них, в тому числі Амджад, пізніше померли. Інших доправили до лікарні.

Під час розслідування дівчина зізналася, що хотіла вийти заміж за Шахіда, але оскільки вона вже була пов'язана шлюбними узами, то вони разом розробили план вбивства Амджада. Асія стверджує, що саме Шахід дав їй отруту. Його також затримала поліція.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення