У столиці Франції, де бушує коронавірусна інфекція, несподівано помер молодий українець Володимир Гринчишин.

Зараз тіло чоловіка забрали до французького санепідеміологічного інституту, щоб розібратися, чи став COVID-19 причиною такої стрімкої смерті.
Володимир перебував за кордоном нелегально, тому не мав медичної страховки. Зараз родичі і друзі намагаються організувати репатріацію тіла до України.
Вдома у померлого залишилася дочка Анастасія та дружина Наталія, яка очікує другу дитину.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55