Житель Павлограда Дніпропетровської області наклав на себе руки, перебуваючи на лікуванні в терапевтичному відділенні міськлікарні №4. Його тіло виявили у неділю, 20 лютого, близько 06:15.
Чоловік повісився на медичному бинті, який прив'язав до металевого обладнання на стіні в палаті, пише "Днепр Час".
Чоловікові було 72 роки. Мотиви такого вчинку поки що невідомі. У всіх обставинах події розбираються правоохоронці.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55