У Павлограді Дніпропетровської області загинуло п’ятимісячне немовля. Дитина спала з батьками. Вранці 18 червня вони побачили, що донька мертва.
Дівчинку вдарило струмом від розетки. На руці загиблої виявили опік.
За попередніми даними, розетка була вирвана зі стінки.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55