У Коломиї на Прикарпатті у перший день 2020 року чоловік вчинив самогубство. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.
Інцидент стався 1 січня 2020 року о 15:30 на вулиці Сахарова у Коломиї.
"Виявлено труп громадянина 1955 року народження, який покінчив життя самогубством шляхом повішання", - вказали в управлінні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55