У перший день Паралімпіади українці здобули дев'ять медалей

Zik.ua

Збірна України в перший день Паралімпійських ігор у Ріо завоювала дев'ять медалей: 1 золоту, 1 срібну і 7 бронзових. Перше "золото" Паралімпіади-2016 Україні приніс плавець Євген Богодайко. Полтавець, який є дворазовим чемпіоном Лондона-2012, в Ріо став кращим у плаванні на спині на дистанції 100 метрів. Богодайко обійшов британця Джонатана Фокса з результатом 1:10.55. Британець фінішував з результатом 1:10.78.

Третє місце зайняв бразилець Італо Перейра (1:12.48). Срібна медаль була здобута також в плаванні. Її виграв Денис Дубров на дистанції 100 метрів брасом. Бронзовими призерами Паралімпіади стали Ольга Свідерська (у плаванні на дистанції 100 метрів вільним стилем), Оксана Хруль (у плаванні на дистанції 100 метрів на спині) і Ярослав Семененко (у плаванні на дистанції 100 метрів на спині), Давид Хорава (дзюдо, в/к 66 кг) та Юлія Галінська (дзюдо, в/к 48 кг), Руслан Катишев (стрибки у довжину), а також Роман Данилюк (штовхання ядра).