​У поліцію Києва щодоби надходить близько 250 звернень, - Крищенко​

 Канал 112

У Києві щодоби в поліцію заявляють про вчинення 250 кримінальних злочинів. Усього за 2016 р. столичні поліцейські прийняли 906 тис. звернень громадян. Про це в ході щорічного звіту в Київраді заявив глава поліції Києва Андрій Крищенко.

Так, за словами Крищенко, за 2016 р. в поліцію надійшло 906 тис. звернень громадян. Було зареєстровано 73 тис. кримінальних злочинів. Щодоби до поліцейських звертаються близько 250 осіб.

Крищенко підкреслив, що, незважаючи на те, що згідно зі статистичними даними ,відсоток розкриття в Києві в 2016 р. менше, ніж у 2015 р., 17 проти 23, негативну тенденцію вдалось переломити. "Зниження рівня злочинності і зростання розкриття спостерігався в кінці 2016 р. і така тенденція триває в січні 2017 р. ".

Зокрема, у Києві не росте кількість тяжких та особливо тяжких злочинів, рівень розкриття таких злочинів як убивства, зґвалтування, тяжкі тілесні, розбої, - до 80%.

На криміногенну обстановку, за словами Крищенко, негативно впливає соціально-економічна ситуація в країні і внутрішні переселенці та АТО. "У Києві кожна четверта крадіжка і кожен другий розбій вчиняється не жителями столиці".

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення