У пологовому будинку Києва через несвоєчасний кесаревів розтин померло немовля

У Києві прокуратура закінчила розслідування кримінальної справи щодо лікаря акушера-гінеколога однієї з приватних клінік на столичній Оболоні.

Медика звинувачують у тому, що під час проведення пологів неналежно виконав свої професійні обов’язки, що спричинило смерть новонародженої дитини, повідомляють у пресслужбі Київської міської прокуратури.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що у травні 2020 року під час ведення пологів 32-річної породіллі лікар-акушер-гінеколог здійснив неправильну оцінку даних КТГ-моніторингу плода та несвоєчасно прийняв рішення про проведення операції кесаревого розтину. Внаслідок чого новонароджена дитина отримала незворотні зміни у центральній нервовій системі, від яких померла через 55 днів. Висновком комплексної судово-медичної експертизи підтверджено причинно-наслідковий зв'язок між діями медика та смертю немовляти", - йдеться у повідомленні.

Дії лікаря кваліфіковано за ч. 2 ст.140 КК України – неналежне виконання своїх професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому.

За вчинене лікарю загрожує покарання у виді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення