У Польщі оголосили про створення ліків від COVID-19

У Польщі в середу, 23 вересня, офіційно оголосили про розробку перших в світі ефективних ліків від коронавірусу. Про це повідомляють «Надзвичайні новини» з посиланням на Onet.

Компанія - розробник використала плазму крові осіб, які одужали від коронавірусу. Зараз препарат передають на клінічні випробування в чотири центри: у Любліні, Битомі, Білостоці і Варшаві.

"23 вересня завершився етап виробництва, у результаті якого було виготовлено понад три тисячі ампул імуноглобуліну anti-SARS-CoV-2, які після завершення необхідних тестів, у тому числі тестів на стабільність продукту, будуть передані на клінічні випробування. Випуск препарату для некомерційних клінічних випробувань запланований на четвертий квартал 2020 року", - сказала глава компанії Марцин Піроґ.

Відзначається, що виробництво препарату почалося 18 серпня, його робили з плазми крові осіб, які одужують після інфікування коронавірусом.

"Лікування COVID-19 плазмою крові одужуючих уже схвалене ВООЗ і Міністерством охорони здоров'я Польщі", - сказав доктор Гжеґож Челей, сенатор парламенту Польщі, який був присутній на представленні препарату.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення